Урочисте святкування 80-річчя Волинського медичного інституту за участю митрополита Михаїла
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл привітав колектив Волинського медичного інституту з 80-річним ювілеєм, нагородивши проректора з науково-педагогічної роботи Аллу Лазько благословенною грамотою. Захід відбувся в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків.
Вітальне слово владики Михаїла на 80-річчі Волинського медичного інституту
3 жовтня 2024 року в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у Луцьку відбулася урочиста академія з нагоди святкування 80-річчя Волинського медичного інституту. До участі у святковому заході долучився митрополит Луцький і Волинський Михаїл, який привітав колектив навчального закладу та нагородив благословенною грамотою проректора з науково-педагогічної роботи Аллу Лазько.


Разом із владикою на заході були присутні голова відділу з питань здоров’я і пастирської опіки медичних закладів Управління єпархії, медичний капелан протоієрей Назар Бабій, а також проректор з наукової роботи Волинської православної богословської академії протоієрей Владислав Фульмес.
У своїй промові митрополит Михаїл наголосив на важливості співпраці Церкви та медичних установ, підкресливши вагомий внесок медичного інституту у виховання професіоналів, які щоденно служать на благо здоров’я людей. Він також висловив подяку всьому колективу інституту за їхню віддану працю.
Волинський медичний інститут, заснований у 1944 році як фельдшерсько-акушерська школа, за 80 років свого існування перетворився на важливий медичний навчальний заклад регіону. За ці роки він випустив тисячі кваліфікованих фахівців, які працюють як в Україні, так і за її межами.
Джерело: Волинська єпархія ПЦУ

