Блаженнійший Митрополит Епіфаній зустрівся з керівництвом Закарпаття
Під час візиту до Закарпаття Митрополит Епіфаній обговорив із місцевою владою важливі питання регіону, релігійної ситуації та ролі Церкви, отримавши нагороду «За розвиток Закарпаття».
Закарпаття вітало Митрополита Епіфанія: обговорення соціальних та релігійних питань у співпраці з місцевою владою
25 жовтня 2024 року Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, під час Першосвятительського візиту до Ужгорода, зустрівся з виконувачем обов’язків голови Закарпатської обласної військової адміністрації Мирославом Білецьким та представниками місцевої влади. Під час зустрічі Мирослав Білецький привітав Його Блаженство на Закарпатті, наголосивши на важливій ролі Церкви у підтримці українських військових та житті суспільства.



Учасники обговорили актуальні питання, зокрема соціальну й релігійну ситуацію в регіоні та роль Церкви в українському суспільстві. Окрему увагу приділили темі намагань агресора використовувати релігійні питання для просування своїх загарбницьких цілей.



На зустрічі також були присутні митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Білоцерківський Євстратій, єпископ Ужгородський і Хустський Кирил, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, єпископ Мукачівський і Карпатський Віктор.
За визначний внесок у розвиток Закарпаття Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію вручили нагрудний знак «За розвиток Закарпаття» від Закарпатської ОДА та обласної ради. У свою чергу Митрополит Епіфаній подякував за теплий прийом та нагородив Мирослава Білецького і голову обласної ради Романа Сарая Орденом святителя і чудотворця Миколая, а також вручив церковні нагороди іншим високоповажним гостям зустрічі.
Ця зустріч стала важливим кроком у зміцненні співпраці між Церквою та державною владою Закарпаття в умовах викликів, з якими стикається Україна.
Джерело: Українська Православна Церква/Православна Церква України

